Adana 1 Şubesi

İLK EĞİTİM KOZAN'DA VERİLDİ

Eğitim Bir Sen Adana Şubesi, öğrenmenin sonu olmadığını her geçen gün gözler önüne seriyor.  15 ilçede 11 bin üyesi bulunan Eğitim Bir Sen Adana Şubesi, yaklaşık 900 iş yeri temsilcisine eğitim veriyor.

Eğitim Bir Sen Adana Şubesi Başkan Yardımcısı Hüseyin Dalak, Denetleme Kurulu Başkan Yardımcısı Emin Doğan, Genç Memur Sen ve Genç Eğitim Bir Sen Adana İl Başkanı Gökhan Yıldırım, Sendikal Eğitim Formatörlüğü Programı kapsamında aldıkları sendikal eğitim ile ilk programı Kozan’da düzenleyerek buradaki işyeri temsilcilerine seminer verdiler.

Düzenlenen eğitim programları kapsamında ‘Sendikal Hareket ve Teşkilat Kültürü’, ‘Sendikal Temsil ve Algı Yönetimi’ ve ‘Kazanımlar’ şeklinde üç ana başlık altında seminerler düzenleniyor. Bu bağlamda iş yeri temsilcileri sendikal hizmet ve teşkilat kültürünü öğrenme fırsatı buluyorlar.

Kozan Ticaret Odası toplantı salonunda düzenlenen program, Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer’in konuşmasıyla başladı. Sezer, iş yeri temsilcisi eğitimcilere, “Siz bizim uç beyliklerimizsiniz. Eğitim-Bir-Sen iş yeri temsilcileri olarak, çalıştığınız yerlerde manşetleri sizler atacak, gündemi sizler belirleyeceksiniz.”diyerek, programın düzenlenmesinde katkı sunan Kozan Ticaret Odası Başkanı Mustafa Kandemir, Eğitim Bir-Sen Kozan ilçe başkanı Umut Gül ve emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. Programa Eğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer’in yanı sıra, Eğitim-Bir-Sen Adana Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri Süleyman Samsa, Hüseyin Dalak, Mustafa Sarıgeçili ve Turgut Karasar da katılarak destek verdi.